Aynı Gün Servis

Süsler Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Teknik servis kısmında kalite ve güven ile beraber hizmet veren firmamız Süsler kombi bakım hizmeti ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmak için uzman ekip ile çalışır. Kurumsal garantili bir şekilde hizmet sağlamaktayız ve rıza durumlarında teknik servis için bizi arayabilmeniz mümkün olur. Bunun yanı sıra web sitemiz üzerinden arıza kaydı da oluşturabilirsiniz.

Süsler kombi servisi hizmetimizin yanı sıra Süsler kombi bakımı, Süsler kombi tamiri ve Süsler kombi periyodik bakım gibi çeşitli servis hizmeti vermekteyiz. Süsler kombi servisi olarak teknik servis işlemlerinde profesyonel ve deneyimli personellerimizden destek alabilirsiniz.

Süsler Kombi Bakım Hizmeti

Her ev ile her iş yerlerinde ısıtma sistemi olarak ya da sıcak su kullanımı olarak yer alan cihazların her sene düzenli bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Bakımları düzenli bir şekilde yaptırmak cihazınızın ömrünü uzattığı için uzun süreli kullanım da sağlar.

Süsler kombi bakım hizmeti ile parçaların daha uzun bir süre çalışması ve kış sezonu ile beraber daha fazla çalışan cihazların sizleri yarı yolda bırakmadan çalışmaya devam etmesi adına cihaz bakımları önemli bir yer kaplar.

Kombi cihazının bakımını yaptırmak aynı zamanda size yakıt tasarrufu da sağlar. Baca temizliği ile gaz ayar kontrolünün yapılması durumunda kombi cihazlarınız daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar.

Süsler Kombi Arıza

Süsler markasının satışını gerçekleştirmiş olduğu birçok model cihaz bulunur. Bu cihazların arızalanmalarını istememeniz çok olağan bir durum olup, dış etkenler ile bakım sorunları sebebiyle cihazlar arıza verebilir ve bu tür arızalarda ise firmamız tüm deneyimi ile cihazınızın yanında olur.

Kombilerin arızalanması durumunda servis personellerimiz cihazınızda yer alan arızaları tespit eder ve size arızalı olan parçanın kaynağını açıklar. Müşterinin talebi üzerine arızalı parçalar firmamız tarafından değiştirilir.

Arıza durumunun neden olduğu servis personelimiz tarafından sizlere açıklanarak önlem almanız konusunda da bilgiler sunulur.

Süsler Yedek Parça Servisi

Yedek parça temini konusunda sektörde öncü olan firmamız sizlere yedek parça bekleme gibi durumlar yaşatmadan anında değişim sağlar.

 

Firmamız bu açıdan yedek parçaları stoğu yapar ve sizler için satışa da sunar. Yedek parça fiyatlarının en minimal düzeyde tutulmaya çalışması firmamızın kullanıcılar tarafından iyi bir şekilde karşılanmasına sebep olur.

Kombilerde yer alan ana kart tamiratını yapan firmamız ana kartlar pahalı malzemeler olduğundan dolayı satışını yaptığı her malzeme için 1 yıl garanti verir.

Sonuç

Süsler markalı kombinizin bakımı ve onarım işlemleri ile ilgili hizmete ihtiyaç duyduğunuz zaman firmamız yetkilileri ile iletişime geçerek bizlere ulaşım sağlamanız mümkün olur.

Firmamız durumunuzun aciliyetine göre en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek gerekli işlemi yapar. Bu açıdan sektör içerisinde öncü bir konumda olan firmamızda alanında uzman bir ekip 7/24 sizlere hizmet vermek için hazır bulunur.

Süsler markasına ait olan kombinizin modelini firmamız yetkilisi ile paylaşmanız hem bakım hem de onarım işlemlerinde yeterli olacaktır. Süsler kombi bakım hizmeti ile siz de cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.