Aynı Gün Servis

Arçelik Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Arçelik markasına ait olan kombi sorunlarında teknik bakımdan kullanıcıların yaşadığı mağduriyet durumunun bilincinde hareket etmekte olan ve çalışmalarını da buna göre yönlendirmekte olan özel Arçelik kombi bakım hizmeti her zaman en yanınızdadır.

Firmamız kendine has olan çalışmaları ve teknik bakımdan en iyi servis hizmetleri ile beraber alanında uzman ekibi ile her zaman bir adım önde gelir. Siz değerli tüketicilere bugüne kadar sunduğumuz her bir hizmet içerisinde mükemmeliyete önem vermekte olan firmamıza her bakımdan güven duymanızı ve sorunlarınız karşısında bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Arçelik Kombi Bakım Hizmeti

Kombinizin bakımını periyodik bir şekilde yaptırmadığınız dudumlar ekonomik olarak tasarruf yapmanız mümkün olmaz.

Her gün bir arıza ile karşılaşma durumunda kalabilirsiniz. Bakımsız kombilerin belli bir süreden sonra ömründe azalma olur ve kısa süreli olarak kullanılmış olsa bile eskisi gibi çalışması söz konusu değildir.

Bu durumların yaşanmaması adına her yıl ihmal edilmeden kombi bakımının düzenli bir şekilde firmamızın teknik servislerinden destek alınarak yapılması gerekir.

Arçelik Kombi Arıza

Arçelik kombi servisi hizmetlerimiz ile tüm Arçelik kombi cihazlarınızın sorunları tarafımızca çözümlemeye hazırdır.

Cihazlarınızda meydana gelen sadece arıza durumlarında değil bakım ve gereken çeşitli uygulamalarında da aklınıza gelen sorunlar hakkında bilgi alma ya da merak ettiğiniz herhangi bir şeyi öğrenmek için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz.

Arçelik kombi bakım hizmeti ile sorunlarınızın çözümlenmesi ile sorularınızın yanıt bulması adına bizler sizlerin her zaman yanında olmaktayız. Arçelik marka olan kombilerinizde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda bizleri arayarak anında ve kaliteli bir çözüm hizmetine sahip olursunuz.

Arçelik Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler

Arçelik marka kombilerinizi en iyi şekilde kış aylarına hazırlamak için alanında uzman bir ekip ile sizlere doğru hizmet verme amacındayız.

Bakım hizmetleri kapsamında yapılması gereken birçok adım bulunmakla birlikte;

  • Kombinin su haznesi boşaltılır ve kirli suyu dışarı alınır
  • Genleşme tankında içerisinde yer alan hava basıncı ölçüleri 0,75 mbar seviyesinden düşük ise 0,75 mbam'a ulaşıncaya kadar hava basma işlemi uygulanır
  • Gaz kontrolü firmamız tarafından yapılarak gaz ayarı gerekli görüldüğü durumlarda yapılır. Gaz sızdırmazlık testi de bu aşamada aynı şekilde yapılır.
  • Brölür söküm işlemi yapılır ve içerisinde yer alan gözenekler fırça yardımı ile beraber temizlenir.

Sonuç

Arçelik marka kombilerinizin bakım ve onarım hizmetleri için size en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız yanınızda olmaya devam eder. Cihazlarınızda meydana gelebilecek herhangi bir sorunu önlemek için siz de bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Türkiye'de birçok evde kullanılan Arçelik marka kombilerde bakım yapılması ya da sorun yaşandığı durumlarda anında çözüm üretilmesi için firmamız gereken hassasiyeti en iyi şekilde gösterir. Siz de Arçelik kombilerinizde bakım yaptırmak ya da sorun yaşadığınız durumlarda çözüm bulmak için firmamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Arçelik kombi bakım hizmeti her sene düzenli bir şekilde yaptırılması gereken bir işlem olduğu için müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.