Aynı Gün Servis

Sanica Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Sanica kombi cihazınızın arıza, bakım, montaj ve diğer servis hizmetleri adına firmamız Sanica kombi bakım hizmeti ile sizlere kaliteli bir hizmet sunar. Profesyonel servis desteğimizle birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kurumsal olarak Sanica servisi hizmetimiz ile kombi servisi başta olmak üzere; klima servisi, hidrofor servisi, kazan servisi, brülör servisi ve termosifon servisi hizmetlerimiz uzman teknik ekiplerimizle sizlere ulaşır. Sanica marka kombilerinizde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda ya da bakım işlemlerinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sanica Kombi Bakım Hizmeti

Kullanmakta olduğunuz Sanica markalı kombinizin uzun seneler çalışması ve verimli olarak kullanabilmeniz adına periyodik bakımlarını düzenli bir şekilde servisimize yaptırmanız ve orijinal yedek parça kullanmanız önerilir.

Sanica kombi bakım hizmeti ile cihazın periyodik bakımlarını firmamıza yaptırmadığınız ve cihazınız üzerinde orijinal yedek parça kullanmadığınız durumlarda cihazınızın arıza oranı yükselir.

Yakıt maliyetleriniz artar ve cihazın ekonomik ömrü kısalır. Bu nedenlere bağlı olarak her yıl minimum bir kez olmak kaydıyla kombinizin bakımını yaptırmanız gerekir.

Sanica Kombi Arıza

Sanica markalı kombinizde arıza yaşamanız durumunda firmamızın yetkilileri ile irtibata geçerek sorununuza kısa bir süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

Alanında uzman olan ekibimiz kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek kombinizde yer alan arızanın neden kaynaklandığını bulunur ve sizlere bir çözüm hizmeti sunar. Firmamız bünyesinde çalışan kişiler alanında uzman kişilerden oluştukları için çözüme kavuşmak hem hızlı hem de kolay olur.

Sanica markalı kombinizde yer alan arızanın nedenine bağlı olarak kullanım önerileri de yine teknik ekibimiz tarafından sizlere sunulur. Kombiler sık sık arıza verebilen cihazlar oldukları için de bakımlarının yaptırılması gerekir.

Sanica Kombi Hizmetleri

Sanica kombi servisi geniş servis ağı ile birlikte çağrı merkezi çalışanları doğrultusunda haftanın 7 günü 24 saat sizlere bir telefon uzaklığında yer alır.

Sanica kombi servis hizmetlerimiz içerisinde her zaman kendine önemli yer edinmiş olan firmamız kendi sektöründe hizmet kalitesi bakımından en iyi firmalardan biri konumunda yer alır. Tüm ilçe ve mahallelerde gezici mobil servis ile ekipler gelen servis bildirimlerini kısa sürede hayata geçirirler.

Teknik ekip kısa süre içerisinde bu bildirimlere ulaşılarak cihazlarınızda oluşmuş arızalara kesin çözümler sunarlar. Gün boyunca istediğiniz her saatte servisimizi arayarak randevunuzu alabilmeniz mümkün olur.

Sonuç

Sanica markasına sahip olan kombinizde meydana gelen herhangi bir arıza durumu ya da bu arızaların oluşmaması için yaptırmak istediğiniz bakım hizmetleri kapsamına firmamız ile iletişime geçerek siz de güvenilir servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kendi sektörü içerisinde uzun yıllardır var olan ve alanında uzman bir ekip ile çalışan firmamız bu konuda gereken her türlü hizmeti özverili bir şekilde sizlere ulaştırır. Sanica markası bulunan kombilerinizin her modeli için bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sanica kombi bakım hizmeti almak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim kısmında yer alan numaralar üzerinden bize ulaşabilmeniz mümkündür.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.