Aynı Gün Servis

Baymak Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Baymak kombi bakım hizmeti evinizin tamamını ısınmasını sağlayan ve sıcak su ihtiyacınızı neredeyse 365 gün karşılamakta olan kombilerinizin ne kadar çok kullanıldığını düşündüğünüz zaman aslında kombi bakımının ne kadar çok önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Özellikle Baymak kombi servisi, hem kombi hem de elektronik eşyaların onarımını kaliteli bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca onarılan ve bakımı sağlanan bu ürünler 1 ile 3 yıl boyunca kombi servis tarafından garanti sağlamaktadır. Firma kalitesi, onarım ve bakım süreci ve servis süresi, oldukça önemlidir.

Baymak Kombi Bakım Hizmeti

Baymak kombi bakım hizmeti kombi yetkili servisi; bu sektörde müşterilerine hem hızlı hem de en iyi kalitede bakım ve onarım hizmeti vermeye hazırdır. Müşterilerine daima çözüm odaklı hizmet veren Baymak Servisi özellikle ihtiyaç doğrultusunda arıza tespiti ile çözüm sürecini maksimum olacak şekilde 3 iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

Baymak kombi servisi, konusunda uzman personel kadrosuyla 7/24 müşterilerine en iyi kalitede hizmet vermektedir. Firma bütün onarım ve bakım işlemlerini resmi bir şekilde çözümlenmektedir. Ürünü teslim anında, özellikle servis ücreti + onarım ve bakım bedeli ile ilgili resmi fatura kağıdı müşterilerine teslim edilmektedir. Firma tarafından müşteriye verilen kağıt saklanmalıdır.

Baymak Kombi Arıza

Firma kombi ürünlerinin hem bakımını hem de onarımını hizmet olarak sunar. Kombiler; özellikle elektronik eşya ürünlerine göre en çok arızalanan ve onarım ihtiyacı duyan ürün grupları içinde yer almaktadır. Eğer kombinin bulunduğu mekanda kombi arızası ufak çapta onarıla bilecek şekilde değilse bu durumda arızalan, baymak kombi bakım hizmeti ile kombi servis merkezine aktarılmalıdır. Bu nedenle de kombi servisi için bu konuda profesyonel olan personeller yerinde tamir yapmaktadır.

Sonuç

Özellikle müşterilerin kendilerinin onarımını yapamayacakları kombi arızaları için, mutlaka bir Baymak kombi servis merkezine ulaşarak arızalan ürünün modelini ve şikayetlerini iletmeleri gerekmektedir. Kombiniz ile ilgili yaşadığınız şikayeti servise ilettikten sonra, yetkili servis personeli şikayetinizi çözecek yedek parça ile belirttiğiniz adrese gelmektedir.

Kombi türlerinin nakliyesi çok zor olduğu için mümkün olduğunca arızalanan kombi ürününü yerinde onarımını sağlamaktayız. Eğer arıza yerinde çözülemeyecek durumda ise bu sefer kombi söküm işleminden sonra ana merkeze gönderilir. Sonraki süreçlerde ise takip için size verilen kağıttaki bilgilerden çağrı destek hatlarından ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi Arıza ve Kodları Nelerdir?

  • E01: Gaz Beslemesi / Blokajı
  • E02: Emniyet Termostat Sensörü
  • E03: Baca Termostat Sensörü / Baca Basınç Sensörü
  • E05: Isıtma Devresi Ntc Sensör
  • E06: Kullanım Suyu Devresi Ntc Sensör
  • E10: Düşük Su Basıncı
  • E25: Maksimum Sıcaklık Uyarısı
  • E35: Alev Oluşumu

Yukarıda belirtilen arıza kodlarından herhangi birini kombinizde görürseniz baymak kombi bakım hizmeti servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayıp, en hızlı şekilde çözüm üretecektir.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.