Aynı Gün Servis

Lambert Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

Lambert kombi bakım hizmeti evinizin her yerinin ısınmasını sağlayan ve ayrıca sıcak su ihtiyacınızı yılın 365 gününü karşılıyor olan kombilerinizin ne kadar fazla kullanılmış olduğunu düşündüğünüz zaman genel anlamda kombi bakımının ve onarımının ne kadar da gerekli önemde olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu noktada Lambert kombi servisi aracılığı ile kombi veya elektronik eşyaların onarım ve bakımını en kaliteli bir biçimde gerçekleşir. Bunlara ilave olarak onarımı ile birlikte bakımı da yapılan bu ürünlerin garantisi neredeyse 1 ile 3 yıl arası kombi servis tarafından sağlamaktadır. Ayrıca bu noktada firmanın sunacağı, kalite, onarım, bakım süreci ve servis süresi de oldukça önemlidir.

Lambert Kombi Bakım Hizmeti

Lambert kombi bakım hizmeti ile kombi yetkili servisi; yer aldığı sektörde müşterilerine gerek hız olarak gerekse çok iyi kalitede bakım ve onarım olarak her bir noktaya hizmeti vermeye hazır bulunur. Müşterilerine güveni sağlamanın dışında, her zaman çözüm odaklı yaklaşım sergileyen Lambert servisi ihtiyaç doğrultusunda son teknolojili arıza tespiti cihazları ile çözüm süreç ve sonlandırmalarını maksimum sadece 3 iş günü içinde tamamlamaktadır.

Lambert kombi servisi, konusunda tecrübeli personel ekibiyle 7/24 olacak şekilde müşterilerine her an ve her durumda en iyi şekilde hizmet vermektedir. Şirket, tüm bakım ve onarım işlemlerini resmi bir biçimde çözmektedir. Ürün teslimi sırasında servis ücreti + onarım ile bakım bedeli ile alakalı resmi olan fatura kağıdı müşteriye teslim edilmektedir. Şirket tarafından müşteriye verilen bu resmi kağıt mutlaka saklanmalıdır.

Lambert Kombi Arıza

Şirket kombi ürünlerine müşteri talebi doğrultusunda hem bakım hem onarım şeklinde hizmet sağlar. Kombiler; bazı elektronik eşya ürünlerine göre daha fazla arızası olan ve de onarım ihtiyacı duyulan ürün grupları arasında bulunmaktadır.

Kombinin bulunduğu yerde kombi arızası onarılacak gibi değilse o zaman arızalanan, Lambert kombi bakım hizmeti ile yakın bölgedeki kombi servis merkezine gönderilir. Böylece kombi servisi için bu alan profesyonel olan ekip tarafından yerinde tamiri yapılmaktadır.

Sonuç

Genellikle müşterilerin onarımını yapamadıkları kombi arızaları durumlarında, mutlaka bir Lambert kombi servis merkezine iletişime geçerek arızalanan ürünün modelini ve problemlerini bildirmeleri gerekmektedir.

Kombinizde meydana gelen problemi servise ilettikten sonra, yetkili servis ekibi probleminizi hemen çözmeye çalışacak ve probleme göre seçeceği yedek parça ile adresinize gelecektir. Kombi çeşitlerinin nakliyesi olukça zor olduğundan mümkün olduğunca arızası olan kombinin olduğu yerde onarımını sağlamaktayız.

Lambert Kombi Servisi Kodları Nelerdir?

  • E01 Arıza Kodu: Ateşleme arızası
  • E02 Arıza Kodu: Aşırı ısınma arızası
  • E03 Arıza Kodu: Hava akış arızası
  • E05 Arıza Kodu: Kalorifer devresi sensör arızası
  • E06 Arıza Kodu: Kullanım sensör arızası

Yukarıda belirtilmiş olan arıza kodlarından biri dahi kombinizde beliriyor ise Lambert kombi bakım hizmeti servisi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.