Aynı Gün Servis

Protherm Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

Protherm

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle protherm kombi bakım hizmeti sunarak kombilerinizin arızlarına kesin çözümler üretiyoruz. Kombiler ısınma amaçlı kullanılan ve rutin olarak bakımlarının yapılması gereken önemli ev eşyaları arasında yer alır.

Kombiler kendi içinde ateşleme ve su dolaşımını sağlayan bir dizi mühendislik teknikleri kullanılarak üretimi yapılan bir üründür. Bu nedenle gerek ilk kurulumda gerekse arızalanma durumlarında bu konuda uzman teknik servis aracılığıyla bakımının yapılması gerekir.

Protherm Kombi Bakım Hizmeti

Kombilerin bakımı, gerek çok daha maliyetli tamirlerle karşılaşmamak gerekse yakıt tasarrufu sağlamak amacıyla belirli periyodlarda ve uzman kuruluşlar tarafından yapılması gerekir. Firmamız çağrı merkezine gelen tüm arıza bildirimlerine hızlı şekilde yanıt vererek öncelikle arının kaynağına öğrenip ona göre çözüm üretmek amacıyla kullanıcılara bir takım sorular yöneltir.

Arızanın ne zaman olduğu ekranda görünen hata kodu ve arıza sonucunda hangi olumsuz durumun yaşandığına ilişkin sorular başlangıçta sorulan ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla yöneltilen sorulardır. Sorunun net olarak anlaşılmasıyla birlikte konusunda uzman teknik ekibimizle hemen hizmet vermeye başlayarak yerinde protherm marka kombinizin tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Periyodik olarak bakımı yapılan kombilerin daha verimli çalıştığı ciddi anlamda enerji tasarrufu sağladığı ve arızalanmanın nerdeyse hiç yok denecek kadar az gerçekleştiği bilinen bir gerçektir. Bu itibarla kulaktan duyma yönlendirmelere kanmadan bilimsel ve kanıtlanmış sonuçlar ışığında kombinizim bakımlarını aksatmadan yaptırmanız yerinde bir davranış olacaktır.

Protherm Kombi Arıza

Kombilerde meydana gelen arızların büyük çoğunluğu periyodik bakımlarının yapılmasından kaynaklanır. Basit bir filtre temizliğinin bile yapılmadığı durumlarda bile devridaim sistemi çok ciddi zararlar görebilir ve ciddi maliyetlerle tamiri gerekebilir. Diğer taraftan suda bulunan kireçler kombinin önemli ısıtma noktalarında birikme yaparak kombinin işlevini yerine getirmesinin önüne geçer ve arsızlanmasına neden olabilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmak için periyodik olarak bakım yaptırmak gerekir. Birçok kullanıcının küçük hesaplar yapıp kombi periyodik bakımını yaptırmadığı biliniyor. Ancak bakım yapılamasından dolayı meydana gelen arzılar ve parça değişimleri çok daha maliyetli olabilir. Kombilerde meydana gelen arzılar için her türlü çözümleri sizlere sunuyoruz.

Öncesinde detaylı arıza tespiti yapıp fayda maliyet ölçüsünde parça ve işçilik maliyetlerini siz müşterilerimizin onayına sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz protherm kombi bakım hizmeti ile kombilerinizin sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayarak bütçenize önemli katkılar sunuyoruz.

Sonuç

Kombilerde en çok görülen arızalardan bir kaçını şöyle sırlayabiliriz;

  • Su ısıtmama
  • Yetersiz basınç
  • Aşırı enerji tüketimi
  • Aşırı gürültülü çalışma
  • Sürekli hata kodu verme

Kombiler, su elektrik ve doğalgaz üçlüsüyle çalışan evin olmazsa olmaz ısıtma elemanlarındandır. Kombilerin düzenli bakımları yapılmadığında enerji tüketimin artmasının yanında zehirlenme gibi telafisi mümkün olmayan çok ağır sonuçları da beraberinde getirebilir.

Bu nedenle başta insan sağlığı düşünmek üzere Protherm marka kombilerinizin protherm kombi bakım hizmeti sunarak sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Periyodik bakım için ödenecek ücret toplamı arıza meydana geldiğinde ödenecek bedelden çok az olacaktır. Bu önemli ayrıntıya dikkat etmekte fayda vardır.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.