Aynı Gün Servis

Baxi Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Baxi, kombi kullanmak için tercih edilen markaların başında yer alır ve firmamız Baxi kombi bakım hizmeti ile bu markayı kullanan insanlara destek sunar.

Teknik ve profesyonel kadrosuyla sahada olan servisimizin bu markadaki kombiler için sunduğu hizmetler bakımla sınırlı kalmaz. Ekibimiz ayrıca Baxi kombiler için arıza onarımı hizmeti sunar. Her iki hizmette müşterilerinin kullanmakta olduğu farklı modeller için sunulur.

Baxi kombi servisi hizmetleri kombilerin özelliklerine uygun şekilde sunulur. Ekibimizin verdiği servis hizmetleri sayesinde bizleri tercih eden müşterilerimiz yıl boyunca kombilerini sorunsuz kullanma avantajı elde ederler.

Baxi Kombi Bakım Hizmeti

Baxi kombileri için çalışan servisimizin sağladığı hizmetlerin başında bakım bulunur. Baxi kombi bakım hizmeti, kombilerin bakımını yapabilmek için kendini geliştiren ve deneyimi bulunan servis personelimizce verilir.

Bakım işleminin eksiksiz yapılması sayesinde kombilerin sorunsuz çalışması sağlanır. Ayrıca bakım kombilerin çalışma performansını yükselteceğinden iyi ısınmanın elde edilmesini sağlar. Bakımı yapılan kombinin arızalanma riski ortadan kalkar. Ayrıca ekibimiz bakım işlemini büyük bir titizlikle yaptığından görülen ufak arızaların giderilmesini de sağlar.

Baxi kombi bakım hizmeti ekibimiz tarafından doğru ekipmanların kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Böylelikle bakım esnasında kombinin herhangi bir zarar görmesi mümkün olmaz. Yapılan bakımın ardından kombiler ekibimizce çalıştırıldığından sorunun olmadığı anlaşılmış olur.

Baxi kombiler için sunduğumuz bakım hizmetinde yaptığımız işlemlerden bazıları şunlardır; vana kontrolü, su sızdırma kontrolü, elektronik parça kontrolü, kombi iç temizliği, kablo ve hat kontrolü, brülör ve yanma haznesi kontrolü, genleşme tankı ve filtre kontrolüdür.

Baxi Kombi Arıza

Profesyonel ekiple çalışan servisimizin Baxi kombiler için sunduğu hizmetlerden biri de arıza onarımıdır. Kombilerin dış etkenler ya da bakım eksikliği nedeniyle arızalanması ekibimizin doğru çalışmaları ile kısa sürede onarılarak ortadan kaldırılır.

Servis personellerimizin kısa sürede tespit ederek onarımını sağladığı Baxi kombi arızaları şunlardan oluşur;

 • Kombi yeterince ısıtmıyor
 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Kombi su akıtıyor
 • Kombiden ses geliyor
 • Kombi ateşleme yapmıyor
 • Kombiye sıcak su gelmiyor
 • Kombi patlamalı yanıyor
 • Kombi petekleri tam ısınmıyor
 • Kombi suyu çabuk bitiyor
 • Kombideki sıvı basıncı düşüyor
 • Kombinin doldurma musluğu çalışmıyor

Kombi arızalarının onarılması konusunda yeterli deneyime sahip olan ekibimiz Baxi markalarda görülen her türlü arızanın onarılmasını sağlamaya çalışır. Gereken durumlarda arızalı olan parçaların yenilenmesini ve kombilerin hatasız çalışmasına yardımcı olur.

Sonuç

Baxi kombi modelleri için servis hizmetleri sunan firmamız tüm çalışmalarını müşteri memnuniyetini kazanma gayesiyle sunar. Bu gayeyi yerine getirmek için doğru ekipmanların kullanımını profesyonel servis elemanlarıyla sağlar. Ayrıca kombinin bulunduğu alanın kirlenmesi veya zarar görmesini engelleyecek çalışmalar yaptığı için ekstra masraf açmaz.

Baxi kombilerin tüm modelleri üzerine çalışma yeteneğine sahip olan ekibimiz yeni ya da eski model ayrımı yapmaz. Böylelikle tüm Baxi kombilerin kış ayına hazır olmasını ve iyi ısıtma yapmasını sağlar. Buna ek olarak ekibimiz kombilere kaliteli bakım sağladığı için kış aylarında arıza sorunlarının yaşanmasını önler.

Baxi kombi bakım hizmeti ve arıza onarımı hizmeti için ekibimiz hafta boyunca çalışır. Böylelikle tüm günlerde servisimizle çalışmak mümkün olur. Zamanla yarışan ekibimiz servis ihtiyaçlarının hızlı şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.