Aynı Gün Servis

İmmergas Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

Evlerde kullanılan İmmergas markalı kombilerin tüm bakım ve onarım işleri için firmamız immergas kombi bakım hizmeti sunuyor. Kullanıcıları ihtiyaçları doğrultusunda kombilerin arıza, bakım ve onarım hizmetleri sürekli olarak karşılaşılan durumlar arasında yer alıyor. Firmamız bu hizmetleri sunmak için uzman ve tecrübeli personellerle sürekli olarak çalışıyor.

Kombilerin arızalanması haline herhangi bir telaşa yer vermeden bizimle iletişime geçebilirler. Kombi hizmetleri konusunda uygun fiyat seçenekleri sunarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler sağlıyoruz. Yıldız Elektronik firması olarak kullanmış olduğunuz İmmergas markalı kombiler için servis hizmeti sunuyoruz.

İmmergas Kombi Bakım Hizmeti

Ev ve işyerlerin ısınması için kullanılan kombilerin her yıl için düzenli bir şekilde bakımı yapılması gerekir. Firmamız tarafından yapılan immergas kombi bakım hizmeti ile cihazların ömrü de uzar. Bu cihazlar sıcak su ile çalıştığı için periyodik bakımların yapılmasını zorunlu kılıyor. Kombi cihazı içinde yer alan parçaların düzenli bir şekilde çalışması ve sorunların yaşanmaması düzenli bir bakım yapılması gerekir.

Yapılan bakım hizmetlerden sonra cihazların ömrü uzadığı gibi yakıt konusunda da tasarruf sağlar. Her yıl kış ayı başlamadan kombi bakımların yapılması oldukça önem taşır. Firmamız tarafından yapılan bakım hizmetleri sayesinde kombiler sorunsuz çalışır.

Firmamız tarafından kombi bakımı yapılırken şu hususlara dikkat ediliyor;

  • Kalorifer ve sıcak su kontrolleri yapılır.
  • Su sızıntı durumları kontrol edilir.
  • Toz kontrolleri ve temizlik itina ile yapılır.
  • Elektronik aksamlar ciddi bir şekilde kontrol edilir.

Kombi bakım hizmetlerinin eğitim almış ve belgeli olan kişiler tarafından yapılması oldukça önem taşıyor. Ekiplerimiz kısa bir süre içinde arıza durumlarını tespit ederek gerekli tamir işlerine geçilir.

İmmergas Kombi Arıza

Yıldız Elektronik olarak bize iletilen kombi arızaları için gerekli kontroller yaparak çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Kombiler sürekli olarak kullanıldığı için tamire ihtiyaç duyarlar. Müşterilerimizin bu ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmetler sunarak kombilerin tüm yedek parçalarını da sağlıyoruz. Kombilerin arıza yapma halinde teknik personellerimiz hemen müşterilerin talepleri doğrultusunda ilgili yere gider.

Arızanın neyden kaynaklandığı tespit edildikten sonra değiştirilecek veya onarılacak parçaların tamiri yapılır. Arıza işlemi tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılarak cihaz teslim edilir.

Sonuç

Uzun yıllar kombin teknik servis sektöründe sunduğumuz hizmetlerle ön planda yer almaya devam ediyoruz. Her zaman yeniliklere ve değişimlere önem veren bir firma olarak immergas kombi bakım hizmeti öncelikli işlerimiz arasında yer alıyor. Teknik ve eğitim konusunda yeterli tecrübeye sahip personellerimiz her zaman en iyi hizmet sunuyor. Kombi konusunda yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizi firmayla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimize sunduğu çözüm odaklı hizmetler firma olarak bize gurur veriyor. Bakım ve onarım konusunda ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için teknik servis personellerimiz günün her saatinde yanınızda oluyor. Firmamıza iletilen önerilere de özen göstererek hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışıyoruz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.