Aynı Gün Servis

Bosch Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Kombi cihazları yılın her mevsiminde insanların kullandıkları en önemli elektronik aletler içerisinde yer alır ve Bosch kombi bakım hizmeti gibi konularda bireylerin çeşitli hizmetler almak zorunda oldukları bilinen bir gerçektir.

Bosch markasına ait olan kombinizin hem bakımı hem de onarımı gibi hizmetleri firmamız aracılığıyla almanız durumunda sizlere en iyi şekilde hizmet verilir. Firmamız alanında uzman ekibi ile birlikte kombinizde neye ihtiyacınız varsa size o alanda hizmet vermek için donanımlı bir şekilde çalışır.

Bosch Kombi Bakım Hizmeti

Kombi bakımı minimum yılda bir kere yaptırılmalıdır. Bosch kombi bakım hizmeti ile yetkili servisimizi evinize çağırarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımında genellikle 1 yıllık periyodik bakımlar yetkili firmalar tarafından tavsiye edilir. Periyodik bakımı yapılmış olan kombilerin yıl içinde problem çıkartma olasılığı yapılmamış olan kombiye oranla çok daha düşüktür ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışması mümkün olur. Siz de kombinizin bakımını güvenilir ellere bırakmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bosch Kombi Arıza

Arıza onarım hizmeti ile firmamız tarafından kombilerde meydana gelmiş olan arızaların uzman servis teknikerlerimiz tarafından onarım işleminin yapılması şeklinde tanımlanabilir.

Kombi cihazlarında özellikle kış aylarında yer alan yoğun kullanımlarından ötürü çeşitli arızalar meydana geldiği bilinir. Uzman ekibimiz bozulmuş olan parçaları orijinal yedek parçalar ile yeniler ve kombi arıza onarım işlemi gerçekleşmiş olur. Kombilerin vermekte oldukları arızalar arasında en çok bilinen durum petek temizliği yapılmama sıkıntısıdır.

Uzun zaman boyunca kullanılmayan kombilerde ve peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşumu söz konusudur ve bu durum da cihazın arızalanmasına sebep olur. Bu nedene bağlı olarak ısınmayan petekler sebebiyle kişiler kış aylarında büyük sorunlar yaşarlar.

Bosch Kombi Ek Garanti Hizmetleri

Kombilerin bakımlarında veya arızalarında giderilmesi gereken tüm etmenler üretici firma tarafından verilmiş olan sürelere ek bir şekilde garanti kapsamı içerisinde hizmete verilmesine olanak sağlar.

Bu hizmete kombinin ek garanti hizmeti denir. Kombinin ek garanti hizmeti yalnızca Bosch ve Buderus kombilerinin yetkili servislerinden veya markanın şubesi üzerinden alabilirsiniz. Firmamız bu aşamada yetkili servis olduğu için sizlere bu konuda da destek olur.

Sonuç

Bosch markasına ait olan kombinizin bakım ve onarım işlemlerinde güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın alanında uzman olan teknik kadrosu size en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmeye devam eder. 7/24 hizmet veren firmamıza dilediğiniz zaman web adresimizde yer alan iletişim numaraları üzerinden erişim sağlamanız mümkün olur.

Bosch markasına ait olan pek çok kombinin hem bakım hem de onarım işlemleri tarafımızca sağlanmıştır. Bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalar firmamıza olumlu bir şekilde geri dönmüştür. Yetkili bakım servisi olarak sizlerin her zaman yanında olmaktayız.

Bosch kombi bakım hizmeti ile siz de firmamız üzerinden kombinizin bakım işlemlerini anında yaptırabilir, kombinizin kış boyunca verimli çaşlışmasına katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.