Aynı Gün Servis

Airfel Kombi Servisi

Kombi bakım, arıza aynı gün servis imkanı!

img-6

Sizlere Yıldız Elektronik firması olarak airfel kombi bakım hizmeti için profesyonel bir ekip çalışarak memnuiyetinizi kazanmayı hedefliyoruz. Kombilerin her markasını iyi tanıyan ve bu doğrultu da tecrübeli olan çalışanlarımız ile sizlere kombi arızalarında hızlı bir çözüm sunarak beklentilerinizi karşılamaktayız.

Airfel Kombi Bakım Hizmeti

Kombi bakımları, kombinin tüm verimli en iyi şekilde alabilmeniz ve olası problemlerin önceden önüne geçebilmek adına oldukça önemli olduğunu belirtmeliyiz. Sizlerin bize ulaşmanızı ve ulaştıktan hemen sonra da airfel kombi bakım hizmeti sağlayabilme adına özenli bir çaba gösteriyoruz.

 • Talepleriniz bizim için önemlidir ve bakımlar Airfel kombi markasının tüm varyasyonlarına göre yapılır.
 • Ekiplerimiz tecrübelidir ve bu hususta olası tüm sonuçlar değerlendirilerek bakımlar yapılır.
 • Bakım tüm titizliği ile yapılarak sizlere iyi bir kullanım amacı taşıyan kombiyi en etkili şekilde kullanma gayesi verilir.

Tüm bu ayrıntılar airfel kombi bakım hizmeti çerçevemizde siz müşterilerimizin beklentilerini karşılama amacıyla verilir.

Airfel Kombi Arıza

Pek çok etkene dayalı olarak Airfel markalı kombilerinizde arızalar ya da bozukluklar meydana gelebiliyor. Ortaya çıkan tüm bu problemleri giderebilmemiz için deneyimli ekiplerimiz sizin bize ulaşmanızın hemen ardından yapılır. Sürekli gezen ve gün içinde araç ile dolaşan ekiplerimiz, yaşadığınız airfel kombi bakım hizmeti talebiniz için adresinize gelerek problemi dinler ve sonuca ulaştırır.

Tabii bununla birlikte;

 • Araçlarımızda her zaman sizlerin her türlü kombi arızası ihtimallerine karşı teknik araç ve gereçlerimiz bulunur.
 • Adresinize gelen ekiplerimiz hijyene dikkat eder ve sizin evinizin kurallarına uygun olarak hareket ederler.
 • Anlayışlı ve sorunları dinleyen servis personellerimizin amacı sizi memnuiyet dahilinde bırakarak diğer işlerini halletmektir.
 • Hızlı ve etkin çözüm yollarını benimseyerek bir yol izliyoruz. Burada ana temel gayemiz müşterimizin bizden görmek istedikleri talepleri en iyi şekilde yerine getirmektir.

Sonuç

Müşterilerimiz için sadece sizlere kombi bakımı sunmamakla birlikte, kombi ile petek arasındaki tüm süreci de inceliyoruz. Talepleriniz ne ise ve şikayetiniz tam olarak neyi kapsıyorsa, profesyonel ekiplerimizce bu problemler giderilmektedir. Bakımlar yapılmadığında ya da geciktirildiğinde pek çok arızalar kendini gösterebilir.

Bunlar;

 • Petekler ve kombi arasındaki bağlantı problemleri,
 • Borularda yaşanan birtakım çatlamalar,
 • Kombinin basınç ayarlarındaki dengesizler,
 • Nedeni bilinmeyen kombi sesleri ve gösterge bozuklukları,
 • Tesisat ile kombiniz arasında meydana gelen ve derinlerde yer alan diğer sorunlar

Kombinizin sıcak suyu üretme konusundaki tutarsızlığı ya da peteklerinizin su ısıtmaması gibi birbirini takip eden pek çok aksaklıkları biliyor ve sizin için çözüme ulaştırıyoruz.

O yüzden bizi tercih etme nedenleriniz arasında, sorunu bilip bu doğrultuda teknik çözümleri geliştiren ve bunu alengirli olmayan bir metot ile yapan firmamızca uygulanır. Doğrudan ne zaman dilerseniz airfel kombi bakım hizmeti sizlere verilerek, paranızın karşılığında almak istediğiniz hizmeti işini bilen ekiplerimizce gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinde her gün servisimiz vardır.